V skutočnosti sme tím, či si to uvedomujete alebo nie a naše spojenie sa upevní.

Google+ Followers

piatok 31. augusta 2012

31.8.2012


SaLuSa  31. august 2012

Temní si naozaj mysleli, že majú vyhraté a Nový Svetový Poriadok mali na dosah. Avšak nepočítali s Vašou flexibilitou a odhodlaním postaviť sa im a v relatívne krátkom čase od začiatku Vášho súčasného storočia ste exponenciálne zvyšovali Svetlo na Zemi, aby ste ich porazili. Stále sa ozývajú a veria, že stále môžu zasahovať do plánov na Vzostup ale faktom je, že nie sú nič viac ako malým podráždením. Už nemajú tú moc a podporu aby mohli dosiahnuť veľký úspech a sú svedkami pádu svojho impéria.

To čím sa teraz zaoberáme je systém ktorý vytvorili a ktorý stále funguje. Stojí napríklad v ceste Odhaleniu, ale s každým dňom ktorý prejde sú ich obštrukcie odstraňované. Akonáhle bude Odhalenie oficiálne potvrdené, otvorí to stavidlá mnohým aspektom nášho prebiehajúceho vzťahu s Vami. Na otvorený kontakt je potrebné sa pozerať ako na samostatnú záležitosť, ale uskutoční sa ešte pred Vzostupom. Cesta pre také veľké odhalenia sa musí najskôr pripraviť, pretože mnohí ľudia stále popierajú našu existenciu a nieto ešte že by boli pripravení nás prijať. Avšak pravda musí vyjsť najavo, pretože Vaša budúcnosť je veľmi previazaná s tou našou, pretože sme Všetci Jedným.

Náš príchod nebude znamenať, že by sme Vás chceli o niečo obrať a je to práve naopak, pretože Vám máme toho toľko čo dať aby sme Vám pomohli skočiť do Nového Veku. To samozrejme nebude koniec, pretože potom sa s nami spojíte na rovnocennej úrovni a spolu budeme slúžiť druhým, ktorí potrebujú taký typ skúseností ktoré im môžeme poskytnúť. Vaša budúcnosť nebude mať nič alebo len veľmi málo spoločného s tým čo ste prežívali a bude úplne iná, ale tiež veľmi prijateľná. Mohli by sme povedať, že doteraz ste nežili, pretože Vaše životy ste slúžili vo falošnej realite. V takej, ktorú ste si želali a na jej vytvorenie Vám bola daná slobodná vôľa ale bola ovládnutá temnými silami.

Vaša slobodná vôľa Vám nebude vzatá a čokoľvek si zvolíte bude Vašou novou cestou, ktorá sa začne, keď tento súčasný cyklus skončí. Za týchto okolností nemá zmysle skúšať presviedčať ostatných konať inak, pretože sa nebudú cítiť dobre s niečím čo nie sú ešte schopní pochopiť. Okrem toho neexistuje nič také ako termíny v súvislosti s Vašou evolúciou. Postupujete svojím vlastným tempom a ak sa duše rozhodnú zostať v nižších dimenziách, potom je jasné, že nie sú pripravené posunúť sa ďalej. Je veľmi pravdepodobné, že v nich nebudú musieť zostať veľmi dlho, pretože rovnako ako Vy sú schopní využiť svoje predchádzajúce skúsenosti.

Či už majú médiá záujem o tom informovať alebo nie, náš postup je veľmi stabilný a záležitosti začínajú byť pripravené na veľké finále. Formuje sa nová finančná situácia a potreba veľkej zmeny je akceptovaná. Nemôže preto trvať veľmi dlho kým sa o tom objavia nejaké oznámenia. S určitosťou to bude začiatok konca Iluminátov. Bez kontroly nad dodávkou peňazí sú praralyzovaní a neschopní financovať svoje rôzne aktivity. My v každom prípade získavame obrovské sumy peňazí, obligácií a drahých kovov, ktoré budú navrátené ich právoplatným majiteľom alebo umiestené do svetového Prerozdeľovacieho Fondu.

Drahí, sme zaneprázdnení dohliadaním na aktivity našich spojencov a čím viac spolu pracujeme, tým viac úspechov dosahujeme. Po Vzostupe sa náš vzťah s Vami stane ešte viac osobným a Vy sa rýchlo stanete Hviezdnymi Bytosťami, ktorými ste boli pred dávnymi vekmi. Z toho dôvodu sa do toho dostanete veľmi ľahko a budete sa cítiť ako doma v tom, čo budete robiť. Všetko to bude veľmi zmysluplné a zamerané na to aby ste naplno rozbehli svoje nové životy. Aké skvelé bude vedieť, že každý s kým sa stretnete bude dôveryhodný a úprimný vo svojich aktivitách. Čestnosť bude považovaná za samozrejmosť, pretože vo vyšších dimenziách nie je miesto pre nič menšie.

Takže vydržte ešte chvíľu, pretože nech už sú Vaše problémy akékoľvek, či už sú zdravotné alebo iné, budú vyriešené. Vieme, že mnohí z Vás trpia chorobami súvisiacimi so životom na Zemi, ale buďte pokojní s vedomím, že všetky budú napravené. Neexistuje absolútne nič čo sa nedá vyliečiť pomocou našich liečebných metód a ako energetické Bytosti zistíte, že zvuk a farby sú ich základom. Kryštály sa na tom podieľajú tiež vo veľkej miere a môžu byť použité spôsobmi, ktoré vytvárajú tie najsilnejšie energie na transformáciu a liečbu. V skutočnosti budú v budúcnosti vo Vašich životoch hrať kryštály veľmi dôležitú úlohu. Tieto koncepty nie sú pre Vás v žiadnom prípade nové, keďže mnohí z Vás boli v Atlantíde v čase, keď boli mnohostranne využívané.

Veríme, že začínate chápať, prečo máme o Vás takú vysokú mienku, pretože úrovne Vášho vedomia boli v minulosti oveľa vyššie. Nižšie vibrácie duality Vám sťažili si na tie časy spomenúť a len nedávno ste sa začali zobúdzať do Vašich skutočných Ja. Váš potenciál je neobmedzený a čoskoro si nájdete svoje ozajstné miesto medzi tým všetkým. Keď nás spoznáte uvidíte sa v nás a to preto, lebo mnohí z Vás pochádzate z civilizácií, ktoré sú členmi Galaktickej Federácie Svetla. Keď sa stretnete so svojimi vlastnými, budete ihneď vedieť že sú Vaši blízki a bude to skvelé zvítanie. Keď sa s Vami budeme môcť otvorene stretnúť budú oslavy, pretože si uvedomíte, že sme si vždy boli navzájom blízki. Bude to to najprirodzenejšie zjednotenie duší, ktoré spolu pracovali po celé veky.

Môžete sa tešiť na veľa vecí, takže nemíňajte Váš čas alebo energiu na to čo sa stane s Temnými. Určite budete informovaní o tom kto stál za plánmi ovládať Váš svet a kto bol zodpovední za zverstvá spáchané v priebehu Vašej histórie. Prirodzene sa viac budete zaujímať o tie, ktoré sa udiali počas Vašich životov. Nastane mnoho šokujúcich udalostí, keď sa odhalí pravda o tom kto v skutočnosti sú ľudia, ktorých ste možno rešpektovali. Nech informácie vyjasnia špekulácie ktoré zahaľujú tragédie ako 11. spetembra, ale prosíme Vás nevyužívajte ich na pomstu voči tým, ktorí do toho boli zapletení. Prenechajte tieto záležitosti vyšším autoritám, ktoré presne vedia čo robiť, takže bude jasné, že spravodlivosť zvíťazí.

Som SaLuSa zo Síria a želám Vám úspech v príprave na Vzostup.


Ďakujem SaLuSa
Mike Quinsey

Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaThank You to All

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára